Overzicht competitiewedstrijden Vilt Be Quick

Wedstrijden seizoen 2017/2018

Datum Tijd Aanduiding Thuis team Uit team Plaats
30-9-2017 11:00 E-Jeugd Born E3 Vilt/Be Quick E2 BUCHTEN
30-9-2017 11:45 D-Jeugd Vlug en Lenig D2 Vilt/Be Quick D1 GELEEN
30-9-2017 17:50 Dames B-Jeugd Zwart Wit DB1# Vilt/Be Quick DB1 OIRSBEEK
30-9-2017 19:00 Dames Senioren Meos DS1 Vilt/Be Quick DS1 NEDERWEERT
1-10-2017 11:00 E-Jeugd Gemini (V) E2 Vilt/Be Quick E1# VOERENDAAL
8-10-2017 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 Olympia (B) E2 BERG EN TERBLIJT
8-10-2017 10:55 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Minor E1# BERG EN TERBLIJT
8-10-2017 11:50 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 LimMid D3 BERG EN TERBLIJT
8-10-2017 12:35 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 BDC '90 DC1 BERG EN TERBLIJT
8-10-2017 13:35 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 Minor DS2 BERG EN TERBLIJT
8-10-2017 14:45 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Vlug en Lenig DB2# BERG EN TERBLIJT
8-10-2017 15:45 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 LimMid DS2 BERG EN TERBLIJT
14-10-2017 9:30 E-Jeugd Margraten E2 Vilt/Be Quick E2 MARGRATEN
14-10-2017 10:00 D-Jeugd ESC'90 D4# Vilt/Be Quick D1 STEIN LB
14-10-2017 11:30 Dames B-Jeugd Margraten DB1 Vilt/Be Quick DB1 MARGRATEN
14-10-2017 15:55 Dames C-Jeugd ESC'90 DC2 Vilt/Be Quick DC1 STEIN LB
15-10-2017 10:55 E-Jeugd BDC '90 E1 Vilt/Be Quick E1# LANDGRAAF
15-10-2017 13:15 Dames Senioren Brunssum DS1 Vilt/Be Quick DS2 BRUNSSUM
15-10-2017 15:25 Dames Senioren HandbaL Venlo DS3 Vilt/Be Quick DS1 VENLO
29-10-2017 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Vlug en Lenig E2 BERG EN TERBLIJT
29-10-2017 10:55 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 Noav D2 BERG EN TERBLIJT
29-10-2017 11:40 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 BFC DC2 BERG EN TERBLIJT
29-10-2017 12:40 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 BFC DS4 BERG EN TERBLIJT
29-10-2017 13:50 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Born DB1# BERG EN TERBLIJT
29-10-2017 14:50 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 Sittardia DS1 BERG EN TERBLIJT
4-11-2017 10:00 D-Jeugd ESC'90 D3 Vilt/Be Quick D1 STEIN LB
4-11-2017 11:45 E-Jeugd Born E2# Vilt/Be Quick E1# BUCHTEN
4-11-2017 12:55 Dames B-Jeugd ESC'90 DB1 Vilt/Be Quick DB1 STEIN LB
4-11-2017 17:00 Dames C-Jeugd Sittardia/SVM DC1 Vilt/Be Quick DC1 SITTARD
5-11-2017 14:35 Dames Senioren BFC DS2 Vilt/Be Quick DS1 BEEK LB
5-11-2017 16:30 Dames Senioren Optimo DS2 Vilt/Be Quick DS2 GULPEN
12-11-2017 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 Zwart Wit E3 BERG EN TERBLIJT
12-11-2017 10:55 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Juliana E1 BERG EN TERBLIJT
12-11-2017 11:50 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 MIC D2 BERG EN TERBLIJT
12-11-2017 12:35 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 Rapiditas DC2 BERG EN TERBLIJT
12-11-2017 13:35 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 Wijnandia DS3 BERG EN TERBLIJT
12-11-2017 14:45 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 MenG Optimo DB1# BERG EN TERBLIJT
12-11-2017 15:45 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 Optimo DS1 BERG EN TERBLIJT
18-11-2017 10:00 D-Jeugd BFC D3 Vilt/Be Quick D1 BEEK LB
18-11-2017 10:00 E-Jeugd ESC'90 E1 Vilt/Be Quick E1# STEIN LB
18-11-2017 14:10 Dames C-Jeugd Zwart Wit DC1 Vilt/Be Quick DC1 OIRSBEEK
18-11-2017 20:15 Dames Senioren Vios (H) DS1 Vilt/Be Quick DS1 HEYTHUYSEN
19-11-2017 13:15 Dames Senioren MIC DS4 Vilt/Be Quick DS2 MEERSSEN
19-11-2017 17:05 Dames B-Jeugd Olympia/Esia/Adio DB1 Vilt/Be Quick DB1 BOCHOLTZ
26-11-2017 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 MIC E2 BERG EN TERBLIJT
26-11-2017 10:55 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Gemini (V) E2 BERG EN TERBLIJT
26-11-2017 11:50 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 Vlug en Lenig D2 BERG EN TERBLIJT
26-11-2017 12:35 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 Gemini (V) DC1 BERG EN TERBLIJT
26-11-2017 13:35 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 MIC DB2 BERG EN TERBLIJT
26-11-2017 14:35 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 Rapiditas DS1 BERG EN TERBLIJT
2-12-2017 9:00 E-Jeugd SVM E2 Vilt/Be Quick E2 MUNSTERGELEEN
2-12-2017 10:00 Dames B-Jeugd Juliana DB1# Vilt/Be Quick DB1 GULPEN
2-12-2017 12:35 Dames C-Jeugd Vlug en Lenig DC2 Vilt/Be Quick DC1 GELEEN
2-12-2017 14:05 D-Jeugd LimMid D3 Vilt/Be Quick D1 ROERMOND
3-12-2017 10:00 E-Jeugd Minor E1# Vilt/Be Quick E1# NUTH
3-12-2017 11:00 Dames Senioren Minor DS2 Vilt/Be Quick DS2 NUTH
3-12-2017 14:00 Dames Senioren SVM DS1 Vilt/Be Quick DS1 MUNSTERGELEEN
10-12-2017 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 Wijnandia E2 BERG EN TERBLIJT
10-12-2017 10:55 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# BDC '90 E1 BERG EN TERBLIJT
10-12-2017 11:50 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 ESC'90 D4# BERG EN TERBLIJT
10-12-2017 12:35 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 Wijnandia DC1 BERG EN TERBLIJT
10-12-2017 13:35 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 Brunssum DS1 BERG EN TERBLIJT
10-12-2017 14:45 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Sittardia/SVM DB1 BERG EN TERBLIJT
10-12-2017 15:45 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 Bevo DS3 BERG EN TERBLIJT
16-12-2017 10:45 E-Jeugd Vlug en Lenig E2 Vilt/Be Quick E1# GELEEN
16-12-2017 11:00 Dames C-Jeugd SVM/Sittardia DC2 Vilt/Be Quick DC1 MUNSTERGELEEN
16-12-2017 14:30 Dames B-Jeugd Beekse Fucie Club DB2# Vilt/Be Quick DB1 BEEK LB
16-12-2017 15:00 E-Jeugd MIC E1 Vilt/Be Quick E2 MEERSSEN
16-12-2017 16:40 D-Jeugd Noav D2 Vilt/Be Quick D1 SUSTEREN
17-12-2017 14:10 Dames Senioren Born DS1 Vilt/Be Quick DS1 BUCHTEN
17-12-2017 14:40 Dames Senioren BFC DS4 Vilt/Be Quick DS2 BEEK LB
7-1-2018 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 Born E3 BERG EN TERBLIJT
7-1-2018 10:55 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Born E2# BERG EN TERBLIJT
7-1-2018 11:50 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 ESC'90 D3 BERG EN TERBLIJT
7-1-2018 12:35 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 Optimo DS2 BERG EN TERBLIJT
7-1-2018 13:45 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Zwart Wit DB1# BERG EN TERBLIJT
7-1-2018 14:45 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 Meos DS1 BERG EN TERBLIJT
13-1-2018 13:00 D-Jeugd MIC D2 Vilt/Be Quick D1 MEERSSEN
13-1-2018 14:55 E-Jeugd Juliana E1 Vilt/Be Quick E1# GULPEN
13-1-2018 20:30 Dames Senioren LimMid DS2 Vilt/Be Quick DS1 ROERMOND
14-1-2018 9:45 Dames Senioren Wijnandia DS3 Vilt/Be Quick DS2 NUTH
14-1-2018 10:45 Dames C-Jeugd BDC '90 DC1 Vilt/Be Quick DC1 LANDGRAAF
14-1-2018 11:00 Dames B-Jeugd Vlug en Lenig DB2# Vilt/Be Quick DB1 GELEEN
14-1-2018 14:00 E-Jeugd Olympia (B) E2 Vilt/Be Quick E2 BOCHOLTZ
21-1-2018 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 Margraten E2 BERG EN TERBLIJT
21-1-2018 10:55 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# ESC'90 E1 BERG EN TERBLIJT
21-1-2018 11:50 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 BFC D3 BERG EN TERBLIJT
21-1-2018 12:35 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 ESC'90 DC2 BERG EN TERBLIJT
21-1-2018 13:35 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 MIC DS4 BERG EN TERBLIJT
21-1-2018 14:45 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Margraten DB1 BERG EN TERBLIJT
21-1-2018 15:45 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 HandbaL Venlo DS3 BERG EN TERBLIJT
27-1-2018 10:50 Dames C-Jeugd BFC DC2 Vilt/Be Quick DC1 BEEK LB
27-1-2018 16:45 Dames B-Jeugd Born DB1# Vilt/Be Quick DB1 BUCHTEN
27-1-2018 17:20 D-Jeugd Vlug en Lenig D2 Vilt/Be Quick D1 GELEEN
27-1-2018 19:00 Dames Senioren Sittardia DS1 Vilt/Be Quick DS1 SITTARD
28-1-2018 11:00 E-Jeugd Gemini (V) E2 Vilt/Be Quick E1# VOERENDAAL
4-2-2018 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Minor E1# BERG EN TERBLIJT
4-2-2018 10:55 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 LimMid D3 BERG EN TERBLIJT
4-2-2018 11:40 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 Sittardia/SVM DC1 BERG EN TERBLIJT
4-2-2018 12:40 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 Minor DS2 BERG EN TERBLIJT
4-2-2018 13:50 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 ESC'90 DB1 BERG EN TERBLIJT
4-2-2018 14:50 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 BFC DS2 BERG EN TERBLIJT
24-2-2018 9:55 D-Jeugd ESC'90 D4# Vilt/Be Quick D1 STEIN LB
24-2-2018 13:40 Dames C-Jeugd Rapiditas DC2 Vilt/Be Quick DC1 WEERT
24-2-2018 17:10 E-Jeugd Zwart Wit E3 Vilt/Be Quick E2 OIRSBEEK
25-2-2018 10:00 E-Jeugd BDC '90 E1 Vilt/Be Quick E1# LANDGRAAF
25-2-2018 12:55 Dames Senioren Brunssum DS1 Vilt/Be Quick DS2 BRUNSSUM
25-2-2018 14:20 Dames B-Jeugd MenG Optimo DB1# Vilt/Be Quick DB1 GULPEN
25-2-2018 16:30 Dames Senioren Optimo DS1 Vilt/Be Quick DS1 GULPEN
4-3-2018 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Vlug en Lenig E2 BERG EN TERBLIJT
4-3-2018 10:55 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 Noav D2 BERG EN TERBLIJT
4-3-2018 11:40 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 Zwart Wit DC1 BERG EN TERBLIJT
4-3-2018 12:40 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 BFC DS4 BERG EN TERBLIJT
4-3-2018 13:50 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Olympia/Esia/Adio DB1 BERG EN TERBLIJT
4-3-2018 14:50 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 Vios (H) DS1 BERG EN TERBLIJT
10-3-2018 11:45 E-Jeugd Born E2# Vilt/Be Quick E1# BUCHTEN
10-3-2018 12:00 E-Jeugd MIC E2 Vilt/Be Quick E2 MEERSSEN
10-3-2018 12:20 D-Jeugd ESC'90 D3 Vilt/Be Quick D1 STEIN LB
10-3-2018 15:50 Dames B-Jeugd MIC DB2 Vilt/Be Quick DB1 MEERSSEN
10-3-2018 19:15 Dames Senioren Rapiditas DS1 Vilt/Be Quick DS1 WEERT
11-3-2018 11:45 Dames C-Jeugd Gemini (V) DC1 Vilt/Be Quick DC1 VOERENDAAL
11-3-2018 17:40 Dames Senioren Optimo DS2 Vilt/Be Quick DS2 GULPEN
18-3-2018 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 SVM E2 BERG EN TERBLIJT
18-3-2018 10:55 E-Jeugd Vilt/Be Quick E1# Juliana E1 BERG EN TERBLIJT
18-3-2018 11:50 D-Jeugd Vilt/Be Quick D1 MIC D2 BERG EN TERBLIJT
18-3-2018 12:35 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 Vlug en Lenig DC2 BERG EN TERBLIJT
18-3-2018 13:35 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS2 Wijnandia DS3 BERG EN TERBLIJT
18-3-2018 14:45 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Juliana DB1# BERG EN TERBLIJT
18-3-2018 15:45 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 SVM DS1 BERG EN TERBLIJT
24-3-2018 10:00 E-Jeugd ESC'90 E1 Vilt/Be Quick E1# STEIN LB
24-3-2018 10:35 E-Jeugd Wijnandia E2 Vilt/Be Quick E2 NUTH
24-3-2018 11:00 D-Jeugd BFC D3 Vilt/Be Quick D1 BEEK LB
24-3-2018 12:25 Dames C-Jeugd Wijnandia DC1 Vilt/Be Quick DC1 NUTH
24-3-2018 14:55 Dames B-Jeugd Sittardia/SVM DB1 Vilt/Be Quick DB1 MUNSTERGELEEN
25-3-2018 13:15 Dames Senioren MIC DS4 Vilt/Be Quick DS2 MEERSSEN
25-3-2018 13:50 Dames Senioren Bevo DS3 Vilt/Be Quick DS1 PANNINGEN
8-4-2018 10:00 E-Jeugd Vilt/Be Quick E2 MIC E1 BERG EN TERBLIJT
8-4-2018 10:55 Dames C-Jeugd Vilt/Be Quick DC1 SVM/Sittardia DC2 BERG EN TERBLIJT
8-4-2018 11:55 Dames B-Jeugd Vilt/Be Quick DB1 Beekse Fucie Club DB2# BERG EN TERBLIJT
8-4-2018 12:55 Dames Senioren Vilt/Be Quick DS1 Born DS1 BERG EN TERBLIJT